LKS Sokół Borzęta - strona oficjalna

• Witamy serdecznie na stronie klubu LKS Sokół Borzęta!
  • Wyniki ostatniej kolejki:

pon.

ANDRZEJKI
Ładowanie...

Mecz przyjaźni, czyli zapowiedź piątej kolejki!

• autor: Palerson, 2018-10-06 11:12

Wszystkie mecze piątej serii gier odbędą się w sobotę, 6. października 2018. Sokół podejmie u siebie, w meczu przyjaźni w Winiarach, rezerwy Górek Myślenice. Obydwie drużyny są po pierwszych kolejkach sezonu w diametralnie różnych nastrojach.

Rozkład jazdy:
Sokół Borzęta - Górki II Myślenice 6 października, 15:30
Sęp Droginia - Szczebel Lubień 6 października, 16:30
Orzeł II Myślenice - Wicher Stróża 6 października, 16:00
Karpaty II Siepraw - Grodzisko Raciechowice 6 października, 16:00

To będzie bardzo intensywne, sobotnie popołudnie w grupie I myślenickiej klasy B. Rozpoczną je zawodnicy z Borzęty i Myślenic, jednak najciekawiej chyba zapowiada się spotkanie drużyn, które mają po dziewięć punktów i znajdują się w tabeli bezpośrednio za plecami Sokoła. Z racji własnego boiska faworytem wydaje się zespół rezerw Orła, jednak Wicher niejednokrotnie pokazał, że jest dobrze zorganizowany w defensywie. Mecz walki zapewne rozegra się w Droginii, gdzie zmierzą się Sęp i Szczebel. Obydwie drużyny słyną z walki do końca i nieodstawiania nogi, więc będzie iskrzyć. Ostatnim spotkaniem jest mecz rezerw Karpat z Grodziskiem. Pomimo ledwie trzypunktowej różnicy w zestawieniu, to goście wydają się mieć więcej piłkarskich atutów.

Dwanaście punktów - tyle wynosi różnica w tabeli między Sokołem i rezerwami Górek, więc gospodarze wydają się oczywistym faworytem tego spotkania. Co prawda nie możemy posiłkować się statystykami gier z drugą drużyną zespołu z ul. Solidarności, gdyż powstała ona dopiero na początku tego sezonu, lecz historia spotkań z pierwszym zespołem jest bardzo bogata. Obydwie drużyny rozegrały ze sobą miliard meczów sparingowych oraz kilka razy spotkały się w Serie B. Bilans meczów oficjalnych jest na korzyść Górek - 2 razy wygrała drużyna z Borzęty, trzykrotnie ekipa z Myślenic, jeden mecz zakończył się remisem. Bramki to 14-10 na korzyść Górek.

Miasto Myślenice - o tym mieście można napisać wiele ciekawostek. Naszych analityków najbardziej zaciekawił fakt, że miastem partnerskim jest Csopak, czyli węgierska wieś, leżąca nad Balatonem, słynąca z produkcji wina.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków obydwu zespołów do Winiar!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zielonka Wrząsowice - Beskid Tokarnia
Topór Tęczyn - Clavia Świątniki Górne