LKS Sokół Borzęta - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Witamy serdecznie na stronie klubu LKS Sokół Borzęta!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Cyrlha Krzczonów - Wicher Stróża 2:2
  • Opatkowianka Opatkowice - Cisy Harbutowice 1:2
  • Jawor Jawornik - Raba II Dobczyce 3:1
  • Karpaty II Siepraw - Orzeł II Myślenice 0:0
  • Hejnał Krzyszkowice - Sokół Borzęta
  • Dukla Bysina - Tempo II Rzeszotary 0:5
  • Iskra Brzączowice - Sęp Droginia 3:1
  • Grodzisko Raciechowice - Staw Polanka 2:0
  •        

Kalendarium

23

01-2018

wtorek

24

01-2018

środa

25

01-2018

czwartek

26

01-2018

piątek

27

01-2018

sobota

28

01-2018

niedziela

29

01-2018

pon.

Najnowsza galeria

Sokół Borzęta - EDITRAS-WIRAX Polanka 5:0 (15.06.2014)
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 32, wczoraj: 140
ogółem: 398 476

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

SPARINGI

  • autor: zebro23, 2017-12-28 15:05

Wszystkie sparingi odbędą się na sztucznej

w Myslenicach na Zarabiu:

10.II.2018 (sb)-godz:18:00  -   Sokół - Górki Myślenice

24.II.2018 (sb)-godz:14:00  -   Sokół - Iskra Głogoczów

04.III.2018 (nd)-godz:18:00 -   Sokół - Lubomir Wiśniowa

11.III.2018 (nd)-godz:18:00 -   Sokół - Hejnał Krzyszkowice (mecz zaległy - Zarabie !!!)

18.III.2018 (nd)-godz:13:00 -   Sokół - LKS Rudnik

 


Aktualności


Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół BorzętaIskra Brzączowice
Sokół Borzęta 2:1 Iskra Brzączowice
2017-10-28, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Sokół BorzętaLKS Górki Myslenice
mecz towarzyski
Sokół Borzęta   LKS Górki Myslenice
2018-02-10, 18:00:00

Zarabie - Sztuczne

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Cyrlha Krzczonów 2:2 Wicher Stróża
Opatkowianka Opatkowice 1:2 Cisy Harbutowice
Jawor Jawornik 3:1 Raba II Dobczyce
Karpaty II Siepraw 0:0 Orzeł II Myślenice
Hejnał Krzyszkowice Sokół Borzęta
Dukla Bysina 0:5 Tempo II Rzeszotary
Iskra Brzączowice 3:1 Sęp Droginia
Grodzisko Raciechowice 2:0 Staw Polanka

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Cisy Harbutowice - Wicher Stróża
Cyrlha Krzczonów - Tempo II Rzeszotary
Dukla Bysina - Staw Polanka
Grodzisko Raciechowice - Sokół Borzęta
Hejnał Krzyszkowice - Sęp Droginia
Iskra Brzączowice - Raba II Dobczyce
Jawor Jawornik - Orzeł II Myślenice
Karpaty II Siepraw - Opatkowianka Opatkowice

Statystyki drużyny